O nás

Jak to vše začalo

Založili jsme společnost v roce 2003 a nejdříve se zaměřili na všeobecná IT řešení pro malé a střední podniky. Ale brzy jsme si uvědomili, že existuje poptávka po řešení, které by mělo všechny výhody zakázkového softwaru, ale bez jeho nevýhod. A tak jsme začali vyvíjet software. Zrodil se ORIGAM.

Zacílení na partnery

V roce 2013 jsme se rozhodli změnit strategii a zaměřit se zcela na implementátory softwaru a vývojáře. Místo abychom byli v přímém kontaktu se zákazníky, rozhodli jsme se aby toto zastali naši partneři. Věříme, že znají své zákazníky lépe, než bychom kdy mohli my, a tak se naší starostí stalo dodávat partnerům správné nástroje, aby mohli tuto práci provádět co nejlépe.

Opensource

V roce 2017 jsme se rozhodli uvolnit ORIGAM jako svobodný software – opensource.

Mise

Chceme, aby se ORIGAM stal řešením č. 1 pro všechny softwarové vývojáře, kteří vyžadují maximum flexibility a zároveň spolehlivosti s rychlou technickou podporou.

Příběh značky

I CESTA DLOUHÁ TISÍC MIL ZAČÍNÁ JEDINÝM KROKEM – Lao Tse

Představte si origami: začnete nápadem, finální představou, kterou máte v hlavě. Ohnete papír, a poté znovu. Trénujete, začnete něčím snadným a držíte se instrukcí. Prototypujete. Naberete zkušenosti a začnete zkoušet více a více sofistikované modely. Nakonec to celé zvládnete od myšlenky přes zakázkový vývoj až do funkčního řešení.

Přesně takhle ORIGAM funguje.